تشخیص ترکیدگی لوله در باغستان کرج

تشخیص ترکیدگی لوله در قیطریه

تشخیص ترکیدگی لوله در باغستان

اگر چند وقتی است که به دنبال یک جای مناسب برای تشخیص و تعمیر ترکیدگی لوله ی منزل و یا محل کار خود می گردید و ساکن باغستان کرج هستید کار تشخیص ترکیدگی لوله را به تیم حرفه ای ما بسپارید. تیم ما به صورت حرفه ای تمام دوره ها و آموزش های مخصوص لوله کشی را دیده اند و اطلاعات کاملا به روزی دارند. مهارت در کنار تجربه ی چندین ساله باعث شده است که کادر ما همیش بهترین خدمات را به مشتری بدهد. شما شاید بتوانید افراد زیادی را پیدا کنید که این کار را برای شما انجام بدهند اما دقت کنید که هر فردی قابل اعتماد نیست.

زمانی که شما با شرکت ما برای انجام خدماتی تماس می گیرید ما هر فردی را که به منزل شما می فرستیم تضمین می کنیم و شما می توانید با خیال راحت آن فرد را به خانه و یا محل کار خود راه بدهید‌. تیم ما به گونه ای هستند که همیشه رضایت مشتری را در اولویت کار های خود قرار می دهند و با خوش رویی و حوصله کار شما را انجام می دهند. تمام این موارد ذکر شده در کنار پیشرفته ترین دستگاه موجب شده است که ما جز بهترین ها باشیم  در بخش بعد بیش تر در این رابطه صحبت می کنیم.

کدام یک از این مشکلات را دارید

  1. قبض آب سنگین: چنان چه چند وقتی است فیش آب بیش تر از سابق می آید در صورتی که به همان اندازه ی سابق آب مصرف کرده اید.
  2. متوجه نم روی دیوار شده اید: قطعا زمانی که یک دیوار که پشت آن لوله داشته باشد مرطوب و خیس شده باشد به این معنی است که درد سری پشت دیوار خوابیده است.
  3. صدای آب: گاهی تمام شیر های آب بسته هستند اما باز صدای آب و چکه چکه کردن می شنوید باید فورا به دنبال لوله ی ترکیده بگردید.
  4. بدون توقف کردن کنتور: قطعا می دانید زمانی که تمام شیر های آب را ببینید کنتور نیز متوقف می شود اما اگر متوجه شدید که کنتور بدون توقف کار می کند ادامه ی مطلب را از دست ندهید.

چنان چه هر کدام از این مشکلات را داشتید در اولین فرصت با ما تماس بگیرید.  زیرا حتما در یک جایی لوله ی خانه شما ترکیده و یا نشتی دارد‌‌. اگر این مشکل را بی اهمیت جلوه بدهید و در انجام آن سهل انگاری کنید بعد ها باید هزینه و هم چنین وقت بیش تری برای درست کردن آن بگذارید پس با ما همراه باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله در باغستان

تشخیص ترکیدگی لوله به کمک دستگاه

در گذشته ی نه چندان دور ما مجبور بودیم که برای تشخیص ترکیدگی لوله  دیوار مورد نظر را تخریب کنیم و یا کف زمین را بکنیم تا متوجه شویم که لوله مورد نظر در کجا آسیب دیده است اما خوشبختانه این روز ها این کار را می توانیم در کوتاه ترین زمان و بدون کنده کاری و تخریب انجام بدهیم.  ما به کمک این دستگاه متوجه می شویم که لوله در کدام نقطه از دیوار آسیب دیده است و این امر موجب می شود که کار ما با سرعت بیش تری انجام شود و این به نفع شما است  زیرا زندگی شما زودتر به روال قبلی خود برمی گردد و هزینه های شما نیز نصف می شوند.

لازم به ذکر است که این جا پایان کار نیست و ما در لوله کشی ساختمان ، ایزوگام ساختمان،  رفع نم سرویس های بهداشتی و باز کردن چاه فاضلاب شما را یاری می کنیم. حتی اگر قصد حفر چاه جدید داشته باشید نیز می توانید روی ما حساب کنید.

هزینه ی این خدمات چگونه محاسبه می شود

شایان به ذکر است که هزینه ی هر کدام از خدمات ذکر شده در بخش قبل با دیگری متفاوت است. زیرا ساعت کار متفاوت و تعداد نیروی متفاوتی نیاز دارند‌. چنان چه قصد دارید قیمت این خدمات را بدانید باید به یکی از روش های در اختیارتان با مشاور ها و کارشناس های ما تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند اما خب گاهی اوقات کارشناس باید محل مورد نظر را ببیند و قیمت نهایی را خدمتتان عرض کند پس همین حالا با ما تماس بگیرید و این مشکل را حل کنید.

لوله کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان : 09129371030