تشخیص ترکیدگی لوله مهر شهر در کوتاه ترین زمان

تشخیص ترکیدگی لوله مهرشهر

برای هر خانه و ساختمانی ممکن است پیش آید که لوله های آن بترکد که البته ترکیدن لوله هم به دلایل مختلف اتفاق می افتد اگر در مهر شهر زندگی می کنید می دانید که  ساختمان های چند طبقه زیادی در آن جود دارند که احتمال ترکیدگی لوله های دیوار و سقف و کف وجود دارد. اما اصلا لازم نیست نگران باشید زیرا تشخیص ترکیدگی لوله مهر شهر در کم ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه ترکیدگی لوله را پیدا می کنند و آن را تعمیر می نمایند. زیرا این افراد بسیار حرفه ای و با تجربه هستند که آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند و مشکلی از این نظر نخواهند داشت.

پس اگر در مهر شهر زندگی می کنید و لوله های آب و فاضلاب ساختمان تان دچار مشکل شده است می توانید تنها با تماس با شماره تشخیص ترکیدگی لوله مهر شهر زمانی را برای مراجعه آن ها رزرو نمایید. در ادامه این مطلب در مورد ترکیدگی لوله و تعمیر آن بیش تر خواهیم گفت پس با ما همراه باشید.

چگونه از ترکیدگی لوله مطلع شویم

در مواردی می توان از ترکیدگی لوله ها مطلع شد اما در مواردی تشخیص ترکیدگی سخت می شود به طوری که نمی توان تشخیص داد از این رو در چنین موقعیتی باید به تشخیص ترکیدگی لوله مهر شهر مراجعه کرد. حال در خدمت شما هستیم تا راه های تشخیص ترکیدگی لوله که از عهده آن بر می آیید را نام ببریم تا هر چه زود تر به آن پی ببرید برای مثال ممکن است زمانی متوجه شوید که هزینه دوره های قبض آب بیش تر از ماه های قبل شده است در این صورت باید سریعا به ترکیدگی لوله ها پی ببرید تا دیر نشده آن را پیدا و تعمیر کنید.

یکی دیگر از نشانه هایی که می گوید لوله ای دچار ترکیدگی شده است در واقع باد کردن و کپک زدن دیوار است که گچ های آن کم کم دچار پوسیدگی می شوند. در بعضی موارد ممکن است مشاهده کنید که در قسمتی گیاه روییده است این هم نشان دهنده ترکیدگی لوله است اما در بند بعد توضیح داده ایم که اگر متوجه نشدید چه کنید.

تشخیص ترکیدگی لوله مهرشهر

یافتن ترکیدگی لوله مهر شهر

همان طور که در بند قبل هم گفتیم ممکن است شما نتوانید جای ترکیدگی لوله را پیدا کنید، حتی ممکن است شما متوجه ترکیدگی شوید اما نتوانید آن را برطرف کنید در این صورت آسان ترین و بهترین کار این است که به تشخیص ترکیدگی لوله مهر شهر مراجعه کنید افراد مشغول در آن با وجود امکاناتی که در زیر نام برده ایم می توانند نقطه دقیق ترکیدگی را پیدا کنند به موارد زیر که از امکانات افراد مشغول در تشخیص ترکیدگی لوله است توجه نمایید:

  • نشت یاب صوتی
  • دوربین مخصوص
  • نشت یاب حرارتی
  • و غیره…

با وجود چنین امکاناتی در کسری از زمان می توانند همه ایرادات و ترکیدگی ها را پیدا کنند و بدون این که بخش زیادی از زمین و یا سقف و یا دیوار را تخریب کنند لوله را مثل روز اول درست کنند. هنگامی که نشت یاب صوتی را روی دیوار و یا زمین می گذارند اگر صدای آب و یا قطرات آن به گوش رسد با نزدیک شدن به صدا موقعیت دقیق ترکیدگی را پیدا می کنند. نشت یاب حرارتی هم مانند نشت یاب صوتی کار می کند با اختلاف این که با حرارت متوجه وجود ترکیدگی می شوند و دو آهر دوربین های مخصوص که فقط افراد مسغول در تشخیص ترکیدگی لوله از آن ها دارند و کار با آن را می دانند.

ترکیدگی لوله چه خساراتی وارد می کند؟

اگر به طور دقیق و درست و اصولی لوله کشی صورت نگیرد آن گاه با ترکیدن لوله خسارات زیادی ایجاد می شود برای مثال ممکن است مجبور شوید سقف و یا زمین و یا دیوار را به کلی تخریب کنید تا لوله ترکیده را پیدا و تعمیر کنید البته که برای جلوگیری از خسارات و تخریبات احتمالی بهتر است به تشخیص ترکیدگی لوله مهر شهر مراجعه کنید زیرا این افراد بدون هیچ گونه خرابی محل ترکیدگی را پیدا می کنند در این صورت شما عزیزان هم متحمل هزینه های بسیار و ضرر و زیان نخواهید شد زیرا این افراد کار خود را به صورت حرفه ای انجام می دهند.

لوله کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان : 09129371030