لوله کشی ساختمان جهانشیر

لوله کشی ساختمان جهانشیر در برنامه ریزی ساخت تمام ساختمان ها با هر نوع کاربردی ( مسکونی، اداری، بیمارستان ها، کارخانه ها، مغازه ها، پاساژ ها و … ) لوله کشی یکی از مهم ترین اقدامات تاسیساتی است که باید به آن توجه ویژه نمود.

گروه لوله کشی ساختمان جهانشیر می توانند با یک طرح جامع و یک برنامه ریزی برای اجرای لوله کشی دقیق و حرفه ای در یک ساختمان، نه تنها از اصلاحات و صرف هزینه زیاد برای تعمیرات در آینده جلوگیری کنند، بلکه به ساکنان مستقر در ساختمان یا صاحبان ملک این اطمینان را می دهند که دارای یک محیط ایمن بوده و می توانند به راحتی در آن زندگی نمایند.

متاسفانه در بسیاری از ساختمان ها دیده شده که یک سیستم لوله کشی نا مناسب باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی در زمینه لوله ها و تعمیرات آن ها شده است و ساکنان آن ساختمان یا مجموعه هر چند وقت یک بار باید با متخصصان لوله کشی ساختمان و تعمیرکاران سرو کار داشته باشند پس بهتر است قبل از انجام کار های لوله کشی با تیم لوله کشی ساختمان جهانشیر نیز مشورت نمایید.

لوله کشی ساختمان چیست؟

لوله کشی ساختمان به ساده ترین شکل بیان به مجموعه ای لوله گفته می شود که با طراحی خاص و مناسب با کاربرد هر ساختمان در بدنه ساختمان جایگذاری می گردد و وظیفه حمل آب گرم و سرد و حمل گاز را در ساختمان بر عهده دارد.

لوله کشی ساختمان جهانشیر می تواند با کنار هم قرار دادن لوله ها، شلنگ های فشار، سوپاپ، فلنج، واشر ها، صافی ها، اتصالات مختلف و … که همگی از بهترین مواد اولیه می باشند، سیستم لوله کشی ساختمانتان را انجام دهد. این وسایل وظیفه مخلوط کردن، توقف و توزیع کردن، به حرکت درآوردن و کنترل جریان آب یا گاز را بر عهده دارند.

لوله کشی ساختمان هم مانند هر اقدام دیگری در زمینه تاسیسات ساختمان متناسب با نوع کاربری و تعداد واحد های ساختمان با روش های متعددی انجام می شود و پروتکل های متنوعی و متفاوتی دارد.

لوله کشی ساختمان جهانشیر

انواع لوله در لوله کشی ساختمان ها

گروه لوله کشی جانشیر انواع مختلفی از لوله ها را در مجموعه خود موجود دارد و شما را هنگام انتخاب نوع لوله هایی که می خواهید در ساختمان خود از آن استفاده نمایید، نسبت به مزایا و معایب هر لوله آگاه می سازند. انواع لوله ها در زیر نام برده شده است:

 • لوله های فلزی
 • لوله های پلی اتیلن
 • لوله های گالوانیزه
 • لوله های پی وی سی pvc
 • لوله های یو پی وی سی upvc
 • لوله های پلیکا
 • لوله های پنج لایه
 • و …

نکات مهم در خصوص لوله کشی که گروه لوله کشی ساختمان جهانشیر به آن ها توجه دارد:

 1. قبل از شروع لوله کشی حتما لیست لوازم لازم برای لوله کشی و گرمایش از کف را در دست دارند.
 2. سعی می کنند کل برنامه ریزی و اجرای لوله کشی را با کمترین پیچ و خم ممکن و در کوتاه ترین مسیر انجام دهند و با دیوار های ساختمان به صورت عمود یا موازی باشد. این کار باعث می شود هم در هزینه ها و مبلغ نهایی کار صرف جویی شود هم از اصراف وسایل و اتصالات جلوگیری خواهد شد.
 3. هنگام اجرای لوله کشی توسط لوله کشی ساختمان جهانشیر خیالتان از بابت اقدامات امنیتی راحت باشد زیرا حتما قبل از اجرای لوله کشی، لوله ها را از لوله کشی فاضلاب جدا می سازند و همیشه اقداماتی از این قبیل را با مهارت خاصی انجام خواهند داد.
 4. ضمنا قبل از اجرای لوله کشی مسیر های عبور لوله با دیگر رشته های ساختمانی مانند مکانیکی و برقی تطبیق داده می شود و این موضوع از به وجود آمدن اختلالات ممکن در آینده جلوگیری می شود.
 5. تمام خدمات توسط متخصصین در امور لوله کشی انجام خواهد شد.

کسانی که امور مربوط به لوله کشی داشته یا ساختمان های نیمه کاره بدون انتخاب لوله کش معتبر دارند می توانند به لوله کشی ساختمان جهانشیر مراجعه نموده و خدمات تخصصی آن ها بهره ببرند.

 

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان : 09129371030