لوله کشی ساختمان نبوت

لوله کشی ساختمان نبوت لوله کشی آب به روش سنتی از قدیم در ساختمان سازی کاربرد داشته و می توان گفت بیشتر ساختمان ها را در گذشته به روش سنتی لوله کشی می کردند. در آن زمان بیشتر از لوله های فلزی برای انجام امور مربوط به لوله کشی آب و گاز ساختمان استفاده می شده است. لوله کشی ساختمان نبوت با توجه به اجرت بالای نصب لوله کشی به روش های سنتی، زنگ زدگی لوله ها در دراز مدت و همچنین سنگین بودن لوله های فلزی اکنون دیگر از این لوله ها در لوله کشی آب و گاز ساختمان استفاده نمی کند و به دنبال روش های نوین تر می باشد.

انواع لوله های جدید به جای استفاده از لوله های فلزی

لوله کشی ساختمان نبوت انواع مختلفی از لوله ها را در مجموعه خود موجود دارد و شما را هنگام انتخاب نوع لوله هایی که می خواهید در ساختمان خود از آن استفاده نمایید، نسبت به مزایا و معایب هر لوله آگاه می سازند. انواع لوله ها در زیر نام برده شده است:

  • لوله های پلی اتیلن
  • لوله های گالوانیزه
  • لوله های پی وی سی pvc
  • لوله های یو پی وی سی upvc
  • لوله های پلیکا
  • لوله های پنج لایه

روش لوله کشی انشعابی:

در لوله کشی های آب به طریق انشعابی لوله آب در تمام ساختمان از رایزر اصلی منشعب می شود و تفاوتی در نحوه لوله کشی آب سرد و گرم نیست. در این روش لوله اصلی بعد از اینکه از داخل خیابان وارد ساختمان شد بعد از نصب کنتور مستقیما در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه استفاده از رایزر اصلی آب در داخل ساختمان در روش انشعابی به این صورت است که برای هر محل مصرف یک انشعاب از سر لوله گرفته شده و در انتها کل مسیر لوله کشی به یکدیگر مرتبط می شوند. این روشی است که لوله کشی ساختمان نبوت از آن برای لوله کشی آب استفاده می نماید.

به همین دلیل است که به این نوع لوله کشی، انشعابی می گویند. لوله کشی انشعابی را امروزه بعد از منسوخ شدن استفاده از لوله های فلزی با کمک لوله های پلیمری انجام می دهند.

لوله کشی ساختمان نبوت

روش لوله کشی کلکتوری:

یکی دیگر از روش هایی که لوله کشی ساختمان نبوت از آن برای لوله کشی ساختمان استفاده می نماید، لوله کشی به روش کلکتوری می باشد. نام گذاری این روش بخاطر استفاده از وسیله ای به نام کلکتور در این مدل لوله کشی می باشد.

این مدل لوله کشی مدرن و بسیار پیشرفته می باشد و از قوانین لوله کشی انشعابی و سنتی تبعیت نمی کند. در این شیوه رایزر اصلی بعد از ورود از خیابان به داخل ساختمان وارد کلکتور می شود. سپس در محل های مختلف بنا به لزوم مورد استفاده قرار می گیرد. در این شیوه رایزر اصلی در داخل کلکتور منشعب می شود.

بهترین انتخاب برای لوله کشی مراجعه به لوله کشی ساختمان نبوت

برای اینکه بهترین روش لوله کشی ساختمان را انتخاب نمایید باید فاکتور هایی از قبیل سرعت اجرا، قیمت تمام شده کار، کیفیت انجام کار، کیفیت اجناس استفاده شده در لوله کشی، پشتیبانی و تعمیرات بعد از نصب و … را در نظر بگیرید.

تمام این موارد را می توان در لوله کشی ساختمان نبوت پیدا نمود و به راحتی و با خیالی آسوده کار لوله کشی ساختمان خود را به این گروه متخصص بسپارید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان : 09129371030